İçeriğe geç

Acil Kaşe Hizmetimiz

Kaşeler sayesinde evraklar bir nevi imzalanmaktadır. Bu bağlamda kaşelerin mühür niteliği taşıdığı söylenebilir. Böylesine önemli bir gerecin ise kaliteli bir firma tarafından üretilmesi gerekmektedir. Bununla ilgili olarak firmamızın en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle acil kaşe siparişleriniz de sizlere yardımcı olduğumuzu söyleyebiliriz. Çeşitli özelliklerdeki kaşelerin üretimini yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ona göre cevap vermekteyiz. Birçok kaşe modelinin üretiminde bulunmaktayız. Bundan ayrı olarak mürekkep ve yedek keçelerin üretimini yapmakta olduğumuzu da unutmamalısınız. Farklı renklerdeki keçelere ve mürekkeplere bizim sayemizde sahip olabilirsiniz. Üstelik ürettiğimiz bütün ürünlere sonuna kadar kefiliz. Ürünleri uzun süre sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz.

1994 yılında Büyükçekmece’de Candan Ofset ismiyle kurulmuş olan dijital baskı merkezi firmamızın işinin en iyisi olduğunu bilmelisiniz. Biz işimizi dikkatli ve özenli bir biçimde yerine getirmekteyiz. Bundan dolayı da toplu alımlarda ilk olarak biz aranmaktayız. Yılın belli dönemlerinde kampanyalar ve promosyonlar da yapmaktayız.

Bize her anlamda danışabilirsiniz. Almış olduğunuz anlaşmalı matbaa ürünlerini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bununla ilgili de size yardımcı olabilmekteyiz.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir