İçeriğe geç

Ekonomik Anaokulu Malzemeleri

Son dönemlerde çocukların eğitimi konusuna büyük önem verilmektedir. Buna bağlı olarak birçok anaokulu, kreş ve rehabilitasyon merkezleri açılmaktadır. Bu nedenle anaokulu malzemeleri ihtiyacı da artmıştır.  Bu alanda sektördeki eksikliğin farkına varan firmamız, birbirinden farklı anaokulu malzemelerini satışa sunmuştur. 12 yıldan fazladır bu sektörde başarılı çalışmalara imza atarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Sitemizde anaokulu dolapları, yer zemin kaplamaları, kampetleri, montessori malzemeleri, masa ve top havuzu çeşitleri yer almaktadır. Bu alanda en çok tercih edilen Istoç’tan imal ettiğimiz ürünlerimiz ile işletmenize farklı bir hava kazandırıyoruz. Siz sadece ürüne karar verin ve gerisini bize bırakın. En kaliteli malzemeleri ayaklarınıza kadar getiren firmamız, online alışverişin avantajlarını sonuna kadar yaşatmaktadır.

Oyun parkı için özel olarak imal edilen top havuzu fiyatları değişmektedir. Çocukların kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak top havuzları iç mekânda kullanılabildiği gibi dış mekânlarda da kullanılmaktadır. Anaokulları dışında alışveriş merkezlerinde ya da lunaparklarda da kullanılan top havuzlarını en uygun fiyatlar ile sitemizden satın alabilirsiniz. 2500 TL üzerinde yapılan siparişleriniz ücretsiz teslimat kampanyası ile adresinize getirilmektedir.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir