İçeriğe geç

Kahve Ambalajı, Şeffaf Poşet ve Doypack Çeşitleri

İlk görüş her zaman önemlidir. Nasıl ki giydiğimiz kıyafetler statümüzü ve karakterimizi yansıtıyorsa ambalajlar da içinde bulundurduğu ürünün kalitesini gösterir. Bu açıdan bakarsak sunulan ürünün ilk reklamı da aslında ambalajıdır diyebiliriz. Özellikle kahve gibi kalite ve tazelik aranan özel ürünlerde bu detay daha fazla dikkat çekiyor. Kahve ambalajı ne kadar sağlam ve kaliteli olursa kahveyi o denli taze tutar. Bu da müşteri memnuniyetini doğrudan etkiler. Sitemizin size sunduğu ürünler hem görünüş olarak hem de kalite farklı olarak öne çıkmaktadır.

Ürünlerin ne kadar taze olduğunu, kaliteli ve temiz olduğunu göstermek için bazen ambalajın temiz görünüşü yeterli olmayabilir. Kuru meyveler gibi gıda ürünlerini tüketici eliyle seçme imkanı bulamadığı için gözüyle seçmek ister. Böyle durumlarda ise şeffaf poşet en makul ambalaj malzemesi olacaktır. Ürünlerin ağırlığına göre her ebatta bu tür ambalaj bulabilirsiniz.

Farklı türlerde ürünler için farklı ambalaj çeşidi kullanmak gerekir. Baharatlar gibi toz ürünler için kullanılan ambalaj draje çikolata gibi sert ve kırılgan olan bir ürün için uygun olmayacaktır. Bu yüzden doypack torba kullanımı yaygınlaşmıştır. İçindeki ürünü alacağı darbeye ve sıkışık kolileme gibi hasar verici eylemlere karşı, diğer ambalaj çeşitlerine göre daha avantajlıdır. Ayrıca ihtiyaç duyulan her boyda ürün mevcuttur.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir