İçeriğe geç

Kayseri Ortodonti Birimimiz

Dişlerdeki çürükler ya da diğer olumsuzluklar kişilerin gülüşlerini saklamasına neden olmaktadır. Bu da psikolojik anlamda kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. Ama bu şekilde daha fazla yaşamanıza gerek yoktur. Konu bağlamında kayseri ortodonti merkezimiz sizin için elinden geleni yapmaktadır. Bunun için ilk olarak dişlerinize bakmamız gerekmektedir. Bize geldiğiniz zaman hemen özel bir muayene odasına alınmaktasınız. Burada işlemleriniz halledilmektedir. Sonrasında dişlerinize gerekli bakım, dolgu, kanal tedavisi gibi işlemler uygulanmaktadır. Bunlardan hangisi sizin için uygunsa ve gerekliyse biz buna göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kanal tedavisi ve dolgu işlemlerinden ayrı seçeneklerimiz de mevcuttur. Biz kayseri diş eti uzmanı olduğumuz için bunların temizlenmesi ve düzenlenmesi işlemlerini de titizlikle yapıyoruz. Bundan dolayı da Kayseri’de sene boyu binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyoruz.

Siz de daha fazlasına erişmek için bize gelebilirsiniz. Bunun yanında kayseri özel çocuk diş imkanımız olduğunu da hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bizi seçtiğiniz için inci gibi bembeyaz dişlere kısa zamanda kavuşacağınızı göreceksiniz. Bundan ayrı olarak kliniğimizin kalitesini ve işindeki başarısını sosyal medya yorumlarından da okuyabilirsiniz.  

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir