İçeriğe geç

Kullanışlı ve Ekonomik Kuluçka ve Kümes Ekipmanları

2010 yılında hizmetlerine başlayan Royal Kuluçka Kafes ve Kümes Ekipmanları, kısa zaman içerisinde ürün yelpazesini değiştirerek müşteri ağını genişletmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten firmamız, özellikle kuluçka ekipmanları ile ilgi görmektedir. Hizmet verdiği her alanda yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken firmamız, üretimini yapmış olduğu yüksek kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sunmaktadır.

2014 yılı itibari ile tavukçuluk ekipmanları sektörüne de adım adan Royal Yapı, ürettiği kuluçka makinası çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ticari anlamda civciv üretimi yapan ya da hobi olarak bu işle ilgilenen kişilere özel tasarlanan kuluçka makinelerinin kapasitesine göre fiyatları değişmektedir. Full otomatik olan bu ürünlerin kullanımı son derece kolaydır.

Kümeslerde rahat kullanımı ile ön planda olan tavuk yemliği seçeneklerimizi de incelemenizi öneriyoruz. İşinizi bir hayli kolaylaştıracak olan ürünümüz sayesinde tavuk yemlerinin dökülmesi en aza indirilecek ve yem ziyanınız önlenecektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen yemlikler askılı olarak da tercih edilebilir. Kilogramına göre fiyatı değişkenlik göstermekle beraber, tavuk yemliklerini çok uygun fiyatlarla sayın alabilirsiniz.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir