İçeriğe geç

Zemin Kaplama ve Malzemeleri

Firmamız zemin kaplaması konusunda uzmandır. Her türlü alanın kaplamasını en iyi şekilde yapıyoruz. Bu anlamda akrilik zemin kaplama ve bunun dışında ahşap parke, poliüretan, çatı izolasyon, sentetik çim halı saha kaplaması gibi hizmetleri firmamızdan talep edebilirsiniz. Hizmet kalitemiz her zaman için birinci sınıftır. Sorunsuz ve uygun fiyatlarla hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin kaplaması dışında malzeme satışı da gerçekleştiriyoruz. Özellikle akrilik kaplama dışında spor malzemeleri ve ekipmanlarının saıtşını da firma olarak yapıyoruz. İnşaat alanında da pek çok malzemenin tedariğini firma olarak gerçekleştiriyoruz. Çatı izalosyon sistemleri, çeşitli kaplama malzemeleri, pvc sistemleri gibi malzeme ihtiyaçlarınızı firmamızdan en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Halı sahalar özellikle şehirlerde futbol oynamak için en uygun alanlardır. Firmamız da uygun halı saha maliyeti ile sentetik çim zemin kaplama hizmeti vermektedir. Yerinde keşif hizmetimiz en uygun ölçüler alınmakta ve sizlerin de talepleri değerlendirilerek zemin kaplaması yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizde firma garantisi mevcuttur. Bununla birlikte malzeme satışlarında da firmamız ürünlerin arkasındadır.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir