CANDELAS İLE İNGİLİZCE SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

İngilizce özel ders fiyatlarından dolayı birçok kişi, İngilizce eğitimi alamıyor. Bu yüzden öğrenciler, kariyerinde ilerlemek isteyen meslek sahipleri ve daha birçok kişi zorluk çekiyor.

 

Candelas, herkese İngilizce öğretmeyi hedefliyor. Farklı yöntemleriyle İngilizceyi bir sorun olmaktan çıkartıyor. İngilizce öğrenmek isteyen herkese yardımcı oluyor. Hazırlık kurslarından konuşmaya kadar her alanda profesyonel hizmet veriyor. Bunu yaparken de büyük bir mutluluk duyuyor.

 

Candelas ile herkes akıcı bir İngilizce’ye sahip olabilir. Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri binasına gelerek ya da online eğitim alarak İngilizce konuşabilmek mümkün. Bunun için tek yapılması gereken iletişime geçmek.

 

Candelas Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor

İngilizce özel ders almak isteyen kişiler, Candelas ile bu isteklerini yerine getirebilir. Candelas birçok alanda hizmet vermektedir. Her bir alan ise kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. İngilizce eğitim alanında online hizmetler, birebir ders, 4’lü sınıf ortamında eğitim, yurt dışı imkanları, üniversitelerin hazırlık kurslarına hazırlık, TOEFL-ELTS ve ITEP gibi zorlu sınavlara hazırlanma, kariyerde gelişim sağlama hizmetleri profesyonel olarak sunulmaktadır.

 

Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nden İngilizce eğitimi almak isteyen kişiler, iletişim adreslerinden kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca Candelas, İngilizceyi herkes öğrenebilsin diye uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

 

Candelas ile İngilizce’yi ana diliniz gibi konuşabilirsiniz. Hem de kısa süre içerisinde… Candelas hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için iletişim kurabilir ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir