Franchise Fırsatları İle Kazancınızı Artırın!

Yeni bir iş kurma fikriniz var ancak işe nereden başlayacağınızı ve markanızı nasıl popüler hale getireceğinizi bilmiyor musunuz? Her işletmenin ilk zamanlarında müşteri elde etmede sıkıntı yaşadığını biliyor musunuz? Franchise sistemi kurmak işletme kurmada yaşayacağınız bütün bu sorunları ortadan kaldıracak avantajlar sunuyor. Yeni bir işletme kurarak markalaşmaya başlamanın verdiği sıkıntılı süreci atlatmanızı sağlayan Franchise ile bilindik markaların şubelerini yönetebilirsiniz. Yönetim sürecinde mali ve ticari konularda marka yönetimi size yardımcı olacağından dolayı geriye sadece çalışmalarınızı ilerletmek kalacaktır.

Franchise Sistemi Kurmak Çok Kolay!

Franchise sistemi kurmak istediğinizde 29 yıldır hizmet veren adresimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Franchise fırsatları ile ilgili bütün detayları bulacağınız gibi hem marka edinme sürecinde hem de marka imtiyazı sunma sürecinde bizden yardım alabilirsiniz. Danışmanlık ve franchise sistemi içerisinde gidilecek yolu belirlemede adresimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir. Kazançlı bir franchise sistemi oluşturarak daha fazla kişiye ulaşma sürecinde neler yapabileceğinize dair fikirleri de yine adresimizde bulabileceksiniz.

Nasıl Bir Hizmet Veriyoruz?

Franchise hizmeti kapsamında dört evreden oluşan bir çalışma sunuyoruz. İlk evrede analiz yapıyoruz. Sektör içerisinde yer almak için seçeceğiniz franchise sistemi ile ilgili mali analizler, sistemin yaşayabilirlik testi ve operasyonel analizini hazırlıyoruz. İkinci evrede ise strateji geliştirme çalışmaları yapıyoruz.  Üçüncü evrede franchise sistemini yazılı hale getiriyor ve son evrede ise franchise pazarlama hizmeti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir