İstanbul Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı isteyen kişiler, ortada dolanan ve sadece reklamlar ile bilinen doktorlardan oldukça çekinmektedir. Burun ameliyatı, özen gösterilmesi gereken ve çok dikkat edilmesi gereken bir operasyondur. Yanlış yapılan bir hamle, tüm burunun tamamen değiştirilmesine yol açabilir. Op. Dr. Ömer Aşkıner İstanbul’da en sık ziyaret edilen ve hastalarından yüzde yüz olumlu dönüş alan ender kişilerden bir tanesidir. Sadece burun ameliyatı değil birçok kişinin talep ettiği burun ucu ameliyatını da özenle gerçekleştirerek doğal görünüme kavuşturmaktadır.

Burun uçları kişiden kişiye göre farklılık göstermekte ve birçok kişi memnun olmamaktadır. Op. Dr. Ömer Aşkıner ile hayalinizdeki buruna kavuşmak oldukça kolay!

Burunun Yeniden Yapılması

 

Merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde, başarısız bir ameliyat sonrasında burun istediğiniz gibi düzenli olmayabilir. Bu tarz başarısız burun ameliyatları sadece görünümün geri gitmesine değil aynı zamanda sağlık sorunlarına da yol açabilir. Op. Dr. Ömer Aşkıner tarafından gerçekleştirilen ve revizyon burun ameliyatı olarak adlandırılan burun yenileme ameliyatı, yüzüne en uygun olacak şekilde yenilen tasarlanarak yapılmaktadır.

Revizyon burun ameliyatı öncesinde hasta ve doktor gereken detayları görüşmektedir. Genelde uğraştırıcı bir işlem olmakla beraber burunun doğallığını kaybetmemesi için en uygun tip hazırlanmaktadır. Bu işlemin yapılması için hiçbir başarısız durum olması da gerekmiyor. Keyfi olarak burunu farklı bir görünüme kavuşturmak da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir