İstanbul Günlük Kiralık Daire

Birçok nedenden dolayı nadiren de olsa şehirlerarası seyahat yapılmaktadır. Bu nedenler kimi zaman bir iş olur iken kimi zaman da tatildir. Ancak son zamanlarda artan otel fiyatları, her iki nedeni de geçersiz kılmaktadır. Yılda milyonlarca turist ağırlayan ve Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul’da 5 gün otelde kalacak olsanız neredeyse binlerce lira para ödemeniz gerekmektedir.

Maddiyat bir kenara, kendinizi evinizde gibi hissetmeniz de mümkün olmayacaktır. Özyurtlar günlük kiralık sayesinde İstanbul’da bile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. İstanbul günlük kiralık daire hizmeti veren Özyurtlar, sizlere birçok hizmeti de beraberinde getirmektedir. Özel günleriniz için oda süslemesi, VIP araçlar ile transfer işlemleri bunların sadece birkaçı olmaktadır.

 

Özenle Hazırlanan Odalar

 

Beylikdüzü günlük kiralık daireler, her şartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Odalar 24 saat kesintisiz sıcak su, internet ve televizyon gibi temel ihtiyaçları içerisinde barındırmaktadır. Tüm bunların haricinde özenle hazırlana odalar sayesinde özel günleriniz unutulmaz olacaktır.

 

Örneğin evlilik teklifinde çok güzel bir ambiyans sizleri bekliyor olacaktır. Özyurtlar Beylikdüzü günlük kiralık ile görüşme sağlayıp bunu belirttiğinizde, isteğiniz doğrultusunda özenle hazırlanmış bir ev sizleri bekleyecektir. Evler, profesyonel kişiler tarafından sürekli temizlenmekte olup tamamen kurumsal olan Özyurtlar tarafından kiralanmaktadır. Giriş ve çıkışlar güvenlik amaçlı kamera kontrolünde olup herhangi bir olumsuzluğa meyil verilmemektedir. Uygun fiyatlar ile saatlik konaklama da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir