İstanbul İnsanı Dil Bilmelidir

Günümüzde iş hayatı kadar günlük hayatta da somut gereksinimleri karşılayabilmek için en az bir dili akıcı düzeyde konuşmak önemlidir. Yabancı bir dilde basit ihtiyaçların karşılanması, günlük basit konuşmalar İstanbul’da yaşayan insanlar için daha da önemlidir. İstanbul bir kültür kentidir; moda, finans, eğitim, sağlık, ekonomi vb. çok sayıda sektörün kesişme noktasıdır; kentin işlek yerlerinde yabancı bir kişiye her an rastlanabilir; size bir şeyler sorabilir, sizden bir şeyler isteyebilir. Kültür kentinde yaşayan bir birey olarak, bu kentin insanı, kente yaraşır şekilde kültürlü olmak zorundadır.

 Dil Öğrenmek Sizi Korkutmasın

İngilizce Kurslarımız, öğrencilerimize temel gramer bilgisi öğretirken; konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerileri kazandırmaya odaklanmıştır. İngilizce kursu Şişli merkezinde ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle, lisanı telaffuz etmeyi, İngilizce deyimleri hayatınıza katarsınız. İlerleyen dönemlerde, kursumuzda konuşma ve anlama yetiniz geliştikçe gazete okuyabilecek ve İngilizce film izleme düzeyine gelebileceksiniz. En iyi İngilizce kursu Şişli ile başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar bolca pratik yaparak, İngilizce diline hakim olun.

Kurslarımızda Özel Amaçlı Kurslar da Verilmektedir

Kurslarımızda genel İngilizce sınıfları oluşturulmakla beraber, bireylerin ihtiyaçları gözetilerek akademik yeterlilik, özel amaçlı sınavlar olan TOEFL, SAT, KPDS sınavlarına da hazırlık amaçlı grup olarak veya bire-bir dersler de planlanmaktadır. Gruplar oluşturulurken eğitmenlerimiz sizi dört dil yetisi ile sınayarak sizin için en uygun olan sınıfa yerleştirmektedir. Eğitmenlerimiz kişisel öğreticiler ile, kişinin hedefine ulaşıncaya kadar öğrenciyi izleyerek hedeflerine ulaştırmaya gayret içindedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir