Medyum Seçimi Nasıl Yapılmalı Nelere Dikkat Edilmeli?

Medyum yorumları incelenirken kişilerin hangi deneyimleri elde ettiklerini detaylı bir biçimde incelemelisiniz. Bu deneyimler sizin hoca seçim aşamanızı daha kolay bir hale getirecektir. Hoca seçimi sırasında kesinlikle detaylı bir değerlendirme yapmalısınız. uzmanlık alanı olarak kuantum terapi gibi unsurlar gösteriliyorsa bu alanda bir eğitim alıp almadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Her Medyum Sahtekar Mıdır?

Sahtekar medyumlar incelenirken her medyumun sahtekar olduğu gibi bir algı da oluşmamalıdır. Medyumların bazıları alanında yetkinliğini kanıtlamıştır. Hele ki yıldızname gibi detaylı alanlarda yetkin olan isimler kişilere verdikleri bilgi ile kazanımlarından ikili ilişkilerine kadar olumlu yönde etki sunuyor!

Her medyum farklı alanlarda uzman olabilir. Son senelerde özellikle sayılarla terapi gibi alanlar ön plandadır. Bu şekilde alternatif şifalanma yollarını da tespit edebilirsiniz. En zor durumda hissettiğiniz anlarda dahi harika bir destek alarak kendinizi yeniden toparlama imkanına sahip olacaksınız!

Medyumların sahtekarları kadar uzmanları ve saf niyetlileri de bulunuyor. Finansal bir kayba uğramamak için bu işi maddi kardan ziyada saf bir niyetle yapan kişileri tercih etmek sizin için çok daha verimli bir hal alacaktır!

Yaşanmışlıklarınızı medyumlara objektif şekilde anlatmalısınız. Siz kendinizi güvenilir medyumlara ne kadar açarsanız elde edeceğiniz verimlilik de o kadar üst seviyede olacaktır. Tecrübe kazandıktan sonra siz de süreç hakkında olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı platformumuzda paylaşabilirsiniz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir