Online Oyunlar ile Sohbet Fırsatı

Herkesin bildiği gibi piyasa birçok oyun bulunmaktadır. Hatta bazılarının ismi günlük çevreden duyulabilir. Ancak bu oyunlar ya bilgisayar ya da telefon aracılığı ile oynanmaktadır ve yüksek özellikler gerektirmektedir. Daha çok klasik oyunları seven; oynarken de öğreten oyunların bağımlısı olan kişiler alternatif çözümler aramaktadır. Sohbetleyiz.Com web sitesi sayesinde hem bedava sohbet imkânı bulacak hem de kelime oyunları ve bilmeceler ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tamamen ücretsiz bir platform olan sohbetleyiz.com, üyelik gerektirmeyen ve kullanıcı adı ile girilebilen bir altyapıya sahiptir. Seviyeli sohbetler ile bir arkadaşlık ortamı oluşur iken yapılan oyun ve yarışmalar ile de eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Oyun Çeşitleri

Sohbetletiz.Com ücretsiz sohbet sitesinde birçok oyun çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın kelime türetme ve tahmin etmedir. Kelime türetme oyununda size karışık olarak verilen harflerden anlamlı bir kelime türetmeniz istenir. Kelime tahmin etmede ise soru sorulur, cevabın ilk harfi gösterilir ve geri kalanı gizlenir. Belirli bir süre içerisinde sizden bu kelimeyi bilmeniz istenir. Her iki oyun da en sık oynanan oyunlardan bir tanesidir.

Ücretsiz sohbet sitesi Sohbetleyiz.Com ‘da ilerlemenizi kaydetmek ve başka zaman kaldığınız yerden devam etmek için sağ üst kısımda buluna Nickimi Kaydet kısmını kullanmanız gerekir. Bu sayede üyeliğiniz kaydedilir ve diğer girişlerinizde kaldığınız yerden devam etme hakkı tanınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir