Oto Ekspertiz ile Aracınıza ve Kendinize Bir İyilik Yapın

Merter Oto Ekspertiz Hizmetleri Nelerdir?

Merter oto ekspertiz ile aracınızın hasar durumunu öğrenebilir, herhangi bir arızası var ise tespit edebilir ve ona göre uygun adımları izleyebilirsiniz.

Motor- mekanik kontrolü ile aracınızı ayrıntılı bir şekilde kontrol ettirebilir ve sorunsuz çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Mekanik alt kontrol ile yağ kaçaklarının önüne geçebilirsiniz. Yine aynı şekilde baskı balata, şanzuman kontrolü, amortisör ve yay kontrolü, lastik kontrolü gibi arabanın alt kısımlarını ilgilendiren noktaların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kaporta boya kontrolü ile, herhangi bir boya olup olmadığını, hasar durumunu öğrenebilirsiniz. Değişen parça var mı yok mu baktırabilirsiniz. Fren süspansiyon testi, dyno- motor performans testi, iç aksam elektronik kontrol testi gibi hizmetlerin tümüne sahip olabilirsiniz.

 İkinci El Araç Alırken Ekspertiz Hizmeti ile Aracın Gerçek Değerini Öğrenin

Güngören oto ekspertiz ikinci el araç alacaklar için çok büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle fiyat konusundaki büyük yardımı ile araca fazla para ödemeden, aracın gerçek değerini öğrenebilir ve ona göre satın alabilirsiniz. Araç hasarlı ise, çalışmasında sorunlar var ise ona göre bir yol izleyebilir ve daha uygun fiyata aracı satın alabilirsiniz.

Sizin de araç alırken bu konular ile ilgili sorularınız var ise mutlaka ekspertiz hizmeti alarak araca baktırmalısınız. Yüksek müşteri memnuniyeti ve tecrübeli çalışanlar ile kendinizi güvende hissedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir