Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe oto ekspertiz büyük bir önem kazanıyor. Tabi bu işi en iyi şekilde yapan birini bulmak da çok önemli. Sultangazi oto ekspertiz olarak bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Sadece tek ihtiyacınız olan bizleri aramak. Ekspertiz kolay gibi görülen fakat zahmet isteyen bir süreçtir.

 

Ekspertiz süresince araç bir takım testlere tabi tutulur. Tüm kontroller ise bilgisayarlar ile doğru ve güvenli gerçekleşir. Yapılan test aşamaları tek tek gerçekleşir. İlk test ise daima motordur. Test kapsamında motor performansı, aşım gibi birçok nokta beraberinde gelir.

 

Bu güç testinin ardından ise boya ve kaporta gibi unsurlar bizi karşılar. Ancak bu aşamada tek bir usta olmaz. Aksine birçok usta kendi branşı olan parça incelemesini yapar. Tüm bu aşamalar dikkatlice yapılır ve rapor ile son bulur yol simülasyonu gibi detaylar ile el freni testi yapılır. Ancak bu diğer parçalardan farklıdır.

 

Bu durumlardan sonra sağ ve sol fren ölçülür, tekerlek katkı payına bakılır, araç ve fren yeterliliği gibi aşamalar bu testi takip eder. Yapılan testler sadece bununla kalmaz aslında daha detaylı ve fazladır. Aynı zamanda özen ister. Küçükköy oto ekspertiz olarak bunun farkındayız.

 

Tüm ekspertiz işlemleri için saniyeler içinde bizlere ulaşabilir bu alanda profesyonel bir hale gelen hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizler için her zaman daha iyisi odaklı çalışır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir