Papillon İzmir Araç Kiralamada Tek Tercih

Günümüzde bilindiği üzere bir araç satın almak hayli zor, bu nedenle araç satın alan bireyler türlü zorluklarla karşı karşıya kalabiliyor ve çok ağır vergi yükleri ile karşılaşıyorlar. Evlenen veya özel bir günü olan insanlar genelde araç satın alamadıklarından dolayı araç kiralamayı tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ancak pek çok firma kaliteli bir hizmet vermediğinden dolayı iyi bir hizmet alamıyorlar. Özellikle İzmir  araç kiralama alanına bir yenilik getirmek, tüketicileri çok daha uygun fiyatlarla araç kullanmalarını sağlamak amacıyla Papillon’u kurduk.

 

Neden Papillon’u Tercih Etmelisiniz?

Papillon uygun ve kaliteli hizmet prensibiyle yıllardır hizmet verdiği için, tüketicilerin tek tercihi olmaya çalışmaktadır. Papillon pek çok İzmir oto kiralama firmalarına göre çok daha uygun fiyatlarla hizmet verir. Ortalama, orta sınıf bir binek aracı firmamızda sadece günlük 110 TL’ye kiralayabilirsiniz. Firmamız tüketici dostu olduğundan dolayı, minik dostlarımız için de özenle hazırlanmış olup araç içerisinde bebek puseti, ana kucağı bulundurmaktayız.

Fiyatlarınız Ne Durumda?

Fiyat konusuna son derece önem verdiğimizi ve bu konuda son derece hassas çalıştığımızı bilmelisiniz. Ortalama bir binek aracı 110 TL’ye kiralayabildiğiniz gibi, 2019 model çok lüks bir araç için de binlerce lira ödemenize gerek kalmadan kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.Kiralayacağınız araçların muayenesi düzenli olarak yapılmakta olup tam sigortalı durumdadır. Papillon iyi sürüşler diler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir