Parfüm Ve Etkileri

Eşsiz bir kokuya sahip olmak istiyor ve kokunuzun en az 5 metre ileriden algılanmasını mı istiyorsunuz? O halde en pahalı parfüm markalarının diğerleri  çok satanlar arasından Orlov Golden Prınce, Histoires de Parfums Blue, Orlov Blue Lılı gibi birçok parfümü gönül rahatlığıyla uygun fiyata kullanabilir, online sipariş verebilirsiniz.

En Pahalı Erkek Parfümü

En pahalı erkek parfümü deyince akla gelen markalar şüphesiz ki kökenli markalardır. Acqua di parma değişik koku hazlarıyla farklı olanaklar sunmaktadır, İltalyan yaşam felsefesine uygun koku 100 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır. Set olarak alındığı takdirde indirim uygulanmaktadır.
Acqua di parma parfüm çeşitleri her tarza ve isteğe uygun var olmakla birlikte mililitre seçenekle de mevcuttur. Parfüm fiyatları daha çok 550-1250 civarında olup piyasada taban fiyattan satışa sunulmaktadır. Her bütçeye uygun koku çeşidi olmakla birlikte niş parfüm almak isteyenleri de unutmadık. Tasarım parfüm butiği La Deesse Türkiye’nin ilk niş parfüm butiği olarak Nişantaşı’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Niş Parfüm

Niş parfüm demek kişiyi o yapan koku demektir! Kendinize özel bir kokunun olmasını istiyor ve bu kokunum daha önceden bilinmedik bir kaynaktan türetilmesini istiyorsanız niş parfüm çeşitlerinden birini seçmeniz ve uzun zaman boyunca kullanarak onu özelleştirmeniz kolay olacaktır. En iyi erkek parfümü arasında birçok niş parfüm yer almaktadır. Kokunuzu seçmek için keyifli alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir