Tetik Püskürtücü Ne İşe Yarar

Püskürtme başlığı hem çözücü hem de su bazlı kimyasallar ile kolaylıkla çalışır. Ayarlanabilir tetik püskürtücü kadran, ince bir akış sağlar. Gelişmiş başlık, baş aşağı pozisyonda püskürtmeye izin verir. Dayanıklı plastik, uzun ömürlü bir aksesuar sağlar. Tetik, ürünleri uygularken daha fazla kontrol sahibi olmanız yardımcı olur. Nurdim tetik püskürtücüler, daha fazla kontrolle ve rahatlıkla çözücü veya su bazlı kimyasalları uygulamanıza yardımcı olur.

 

Tetik Püskürtücü İle Püskürtme Kolaylığı

Çeşitli kimyasalları uygulama zamanı geldiğinde, Nurdim tetik püskürtücü ürünleri ile püskürtmek hızlı ve kolaydır. Püskürtme başlığını neredeyse istediğiniz herhangi bir çözücü veya su bazlı kimyasal ürünü ile tereddütsüz bir şekilde kullanabilirsiniz. Başlığı kimyasalın bulunduğu şişeye geçirip yerine oturmanız yeterlidir. Sonrasında ürün kullanıma hazır olacaktır.

 

Daha Fazla Kontrol, Daha Az Temizlik

Sprey kontrollü, hedeflenmiş bir şekilde kimyasalı püskürtür. Uygulamayı önemli miktarda fazla sprey harcamanıza gerek olmadan doğrudan istediğiniz noktaya yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde etrafı kirletmeden, karışıklığa yol açmadan ve işlem sonrası temizlik yapmak zorunda kalmadan dilediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

 

Ayarlanabilir kadran, spreyi ince ya da kalın tanecikler halinde püskürtmenize olanak tanır. Tetik püskürtücümüz, baş aşağı pozisyonda bile püskürtme yapmanızı sağlar. Böylece yüksek noktalarda çalışırken ya da ulaşılması zor bölgelere uygulama yaparken şişeyi düz tutmak için kendinizi zorlamanıza gerek kalmaz.

 

Uygulama Kolaylığı

Bir tetik aplikatörü sıvı kimyasal ürünlerinin uygulanmasını kolaylaştırır. Her sprey uygulaması için tetiği geri çekip bırakmanız yeterlidir. Daha fazla efor sarf etmenize gerek kalmadan istediğiniz alanda istediğiniz kadar uygulama yapabilirsiniz.

 

Dayanıklı, Uzun Ömürlü Tetik Püskürtücü

Püskürtme başlığımız, çoğu kimyasal çözeltiye dayanıklı bir plastikten yapılmıştır. Böylelikle farklı şişelerle ve çok sayıda kimyasalla uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir