Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ve GittiGidiyor İletişim Bilgileri KELIME

Günümüzde iletişim ve bilgi teknolojilerindeki gelişim, müşteri hizmetleri adında yeni bir birimin doğmasına neden olmuştur. Firmalar müşterilerine kaliteli ve etkin hizmet sunabilmek için müşteri hizmetleri departmanlarını oluşturmuş ve süreçleri bu birimler aracılığıyla yönetmektedirler. Türk Telekom müşteri hizmetleri de müşterilerine ürün ve hizmetleri ile ilgili yardımcı olabilmek maksadıyla geniş bir kadro ile müşteri hizmetleri  departmanı aracılığıyla yardımcı olmaktadır.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri

Öte yandan e-ticaret platformlarından olan gittigidiyor.com sitesi de müşteri hizmetleri sorgulaması en çok yapılan kuruluşlardandır. GittiGidiyor iletişim bilgilerine bu sayfa aracılığıyla ulaşabilirsiniz. GittiGidiyor iletişim bilgileri Telefonu 0 850 252 32 29’dur. GittiGidiyor müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. bu telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşmek isterseniz işte telefon numarası: 444 1 500

bu numarayı arayarak Türk Telekom hizmetleri hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Bu numara Türk Telekom müşterisi olmayanlara yönelik bir numaradır. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz 500’ü arayabilirsiniz. Türk Telekom müşterileri bu numarayı aradıkları zaman belirli bir süre sonra ücretlendirilirler. Bu numaradan yapılan aramalarda Ilk 25 saniye görüşmeler ücretsizdir.

Gerek Türk Telekom gerekse de gittigidiyor.com müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için azami gayret gösteren ülkemizin öncü kuruluşları arasındadır. Her iki kurumun da müşteri hizmetlerinde çalışan personel belirli standartlara göre işlerini yapmaktadır. Bu standartlar elbette önemlidir ve gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir