Türkiye’de İbar Makine Alanında Tek

Türkiye’deki firmaların beton boru makinesi ve yine bu alana ait diğer iş makinesi ihtiyacını karşılama amacıyla, 1978 yılında yola çıkan İbar Makine, ilk olarak Eyüp Sultan’da hizmet vermeye başladı. Yola çıktığı günden bu yana müşterilerine sunabileceği en iyi hizmeti vermeye kendini adayan ve alanında tek sayılabilecek kalitede ürünler üreten firma, günümüzde hala binlerce müşterisine hizmet sunmaya devam etmektedir. Beton Boru Makinası, Baca Menhol Bilezik Makineleri, Beton Parke Taşı Makineleri üreten firma bu ürünlere ek olarak, ürünlerin kalıp ve yardımcı ekipmanlarını da üretebilmektedir.

 

İbar Makine yola çıktığı günden bu yana müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmuş ve müşterilerine verebileceğinin en iyisini vermeye kendini adamıştır. Firma kurulduğu günden bu yana, binlerce yüzü gülen müşterisi ve verdiği paraya karşılık aldığı yüksek kaliteli ve uzun ömürlü makineler için firmamızla çalışmaktan memnuniyet duymaktadırlar. Ürettiğimiz ürünlerden kısaca bahsedecek olursak, Yeni Nesil Beton Boru Makinaları, Hidrolik Asansörlü ve vinçli sistem beton boru makineleri, Baca Konik makinelerinden oluşuyor.

 

İbar Makine ürettiği ürünler ile rakiplerinden sıyrılmayı başaran, uzun ömürlü yüksek dayanıklı makineleri ile, müşterilerine maksimum hizmet sunmayı ana ilke edinmektedir. Makinelerimiz, en ağır iklim şartlarında sorunsuz çalışabilecek kapasitede üretilmiştir. Daha fazla çelik tonaj kütlesi ile çok daha uzun ömürlüdür. Özel sipariş ile özel ebat ve çaplarda üretim yapılabilmektedir. Makinelerde kullanılan ekipmanların hepsi en üst düzey kalitede üretilmektedir. İbar Makine ile çalıştığınız zaman uluslararası sertifikalara sahip bir firma ile çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir