Yalancı Medyumlar

Birçok ihtiyaç sahibi insan, sorunlarının çözümü için medyumlara başvuruyor. Bu medyumlar arasında gerçek medyum hocalar bulunması ile birlikte, bu hocalardan daha fazla şekilde dolandırıcılar bulunuyor. Bu dolandırıcılar, paranızı alarak, bunu uzun vadede sürdürmeyi amaçlıyorlar.

Paranızı aldıktan sonra, devamlı olarak yeni ihtiyaçların olduğunu ve daha fazla para göndermenizi söyleyen bu dolandırıcılar, size büyüler yaptığını söyleyerek umut veriyor ve sonucunda da hiçbir şeyde değişiklik olmamasına rağmen bir daha iletişim kurulamıyor. Bu gibi durumların azalması için Gerçek Medyum Hocalar sitesi, kullanıcıların deneyimlerini yazmalarına imkan sağlıyor.

Gerçek Medyum Hocalar

Gerçek Medyum Hocalar, medyumlar hakkında şikayetlerinizi ve görüşlerinizi başka insanlar ile paylaşabileceğiniz bir sitedir. Bu site üzerinden yorumlarınızı yazarak, diğer kullanıcıların da medyuma giderken bir fikir sahibi olmasına destek olabilirsiniz. Medyum Ali Gürses gibi ünlü medyumlar hakkında kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve birinci kişiden geri dönüş almış olursunuz.

Medyumluk Bilgisi

Site üzerinden, medyumların yaptıkları işlemler, hangi işlemler üzerine tecrübeli oldukları gibi bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca büyüler hakkında fikir sahibi olabilir ve bir dolandırıcı ile karşılaştığınız zaman bunu kendiniz de anlayabilirsiniz.

İçi boş bilgiler ile hizmet almak isteyen ihtiyaç sahibi insanları kandırmayı alışkanlık haline getirmiş dolandırıcılar, hem bu konuda bilginizin olması hem de dolandırıcı medyumları ifşa etmeniz sayesinde gün geçtikçe azalacaktır. Bu sayede, medyumluk hizmeti almak isteyen kişiler, ihtiyaçlarına göre, gerçek medyumlar ile irtibat kurabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir