YouTube Kanalı Kurmak

Dünyada hemen her kesimde sevilerek kullanılan YouTube, ülkemizde de son zamanlarda kazançları ile anılmaktadır. YouTube kanalı kurarak gelir elde etmek isteyen kişiler veya diğer bir adı ile YouTuberlar, bazı sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Bu sorunlardan ilki, her şeyi tamamlasalar bile YouTube para kazanmanın aktif edilmesi için 4000 saat izlenme süresi gerekmektedir. İkinci olarak ise en az 1000 abone olması gerekiyor. Bu gibi durumlarda hile veya çeşitli programları kullanmak, kanalı riske atabilir. Çünkü bu tarz uygulamalarda genelde şifre istenmektedir. youtubemarketim.com adresi üzerinden şifre gerekmeden faturalı bir şekilde YouTube 4000 saat izlenme satın al işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu sayede para kazanma özelliğiniz de açılmış olur.

 

YouTube Kanalını Geliştirmek

 

Her şey kanalı kurmak ile bitmiyor. Kanalınızı sürekli olarak geliştirmek ve yeni videolar ile genişletmek zorundasınız. Videolara alacağınız beğeni sayıları, kanalın büyümesinde büyük rol oynamaktadır. Ancak beğeni elde etmek için hile veya program kullanmak kanalın çalınmasına neden olabilir.

youtubemarketim.com web sitesi tam da burada sizlere yardımcı olmaktadır. Tamamen güvenli, şifre gerekmeden ve faturalı bir şekilde YouTube beğeni satın al yapabilirsiniz. Bu sayede hem diğer abonelere beğeni sayınız yüksek görünür hem de ana sayfada çıkma olasılığınız artar. youtubemarketim.com uzman teknik ekibi ve verdiği hizmetler neticesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak işlem yapmaktadır. Kanalınızın riske girmemesi için gönderimler doğal artış hızında tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir